امکان استفاده از «نشان» برای مسیریابی و اطلاع از زمان رسیدن اتوبوس مهیا شد
امکان استفاده از «نشان» برای مسیریابی و اطلاع از زمان رسیدن اتوبوس مهیا شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، حسین حق‌شناس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از مجموع بیش از ۱۲۰۰ مدرسه در شهر اصفهان بالغ بر ۱۰۰ مدرسه از لحاظ ترافیکی نامطلوب و عامل اختلالات ترافیکی شبکه معابری شهری هستند. وی افزود: در این راستا ضمن هماهنگی و برنامه‌ریزی و دریافت مصوبه شورای ترافیک استان، […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

حسین حق‌شناس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از مجموع بیش از ۱۲۰۰ مدرسه در شهر اصفهان بالغ بر ۱۰۰ مدرسه از لحاظ ترافیکی نامطلوب و عامل اختلالات ترافیکی شبکه معابری شهری هستند.

وی افزود: در این راستا ضمن هماهنگی و برنامه‌ریزی و دریافت مصوبه شورای ترافیک استان، طی همکاری و تعامل با اداره کل آموزش و پرورش در سال جاری، در فاز نخست ۶۴ مدرسه جهت استقرار سرویس مدارس در حیاط آن‌ها پیش‌بینی شده است که با تعامل مدیران اجرایی خواهد شد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان تصریح کرد: اگرچه بسیاری از این مدارس در مناطق یک، سه، پنج و شش شهرداری قرار گرفته اند اما تعداد قابل توجهی نیز در سایر مناطق به ویژه مناطق هشت و ۱۰ قرار دارد.

امکان استفاده از «نشان» برای مسیریابی و اطلاع از زمان رسیدن اتوبوس مهیا شد

حق‌شناس با بیان اینکه یکی دیگر از اقدامات مهم در آستانه بازگشایی مدارس، اطلاع‌رسانی زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه‌ها به صورت بر خط از طریق نرم‌افزار مسیریاب نشان است، گفت: این اطلاعات پیش از این فقط در نرم‌افزار اصرو در دسترس بود، از این‌رو شهروندان اصفهانی می‌توانند علاوه بر مسیریابی خطوط اتوبوس در این نرم‌افزار، از زمان رسیدن اتوبوس نیز در هر ایستگاه با استفاده از نرم‌افزار نشان مطلع شوند.

وی خاطرنشان کرد: تقویت خطوط اتوبوسرانی با هشت دستگاه اتوبوس جدید و ۲۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده و ۴۰۰ راننده تازه نفس نیز از اقدامات انجام شده در حوزه حمل‌ونقل همگانی است، همچنین ۲۵ دستگاه ون جدید نیز علاوه بر جابه‌جایی و سرویس‌دهی به کم‌توانان جسمی و حرکتی، وظیفه حمل‌ونقل عمومی در سطح معابر با عرض کم و محلات را نیز بر عهده خواهند گرفت.