اتمام عملیات عمرانی بلوار سوم خرداد قم
اتمام عملیات عمرانی بلوار سوم خرداد قم

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، احمد ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بهسازی نهر و پیاده‌روی این بلوار در تقویم کاری منطقه پیش‌بینی شده بود. وی افزود: با توجه به این‌که اولویت منطقه بر اتمام پروژه‌های عمرانی در شش ماهه نخست سال جاری است، این طرح نیز با تلاش […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

احمد ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بهسازی نهر و پیاده‌روی این بلوار در تقویم کاری منطقه پیش‌بینی شده بود.

وی افزود: با توجه به این‌که اولویت منطقه بر اتمام پروژه‌های عمرانی در شش ماهه نخست سال جاری است، این طرح نیز با تلاش همکاران در معاونت زیربنایی منطقه به اتمام رسید.

مدیر منطقه شش شهرداری قم تصریح کرد: در این پروژه حدود هزار متر مربع پیاده‌روسازی و تعویض بیش از ۵۰۰ متر طول نهر در مدت چهار ماه به اتمام رسیده است.

وی گفت: در بلوار سوم خرداد همچنین ۳۰۰ متر از جداول سنگی برای باغچه‌سازی در راستای مصرف بهینه آب مصرفی فضای سبز مورد استفاده قرار گرفته است.

ترکمن تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح کنترل و هدایت آب‌های سطحی، بهبود عبور و مرور شهروندان، مناسب‌سازی پیاده‌رو، صرفه‌جویی در آب مصرفی و حفظ فضای سبز بلوار و بهبود سیما و منظر شهری است.