طرح ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای قم به‌زودی آغاز می‌شود
طرح ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای قم به‌زودی آغاز می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار ایمنا، رضا خانه‌زاد یزدی امروز_ سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه_ در نشست مشترک فرماندهی انتظامی استان و شهرداری قم، با اشاره به دغدغه تأمین خودروهای ثبت تخلفات در سطح شهر اظهار کرد: در بررسی‌های انجام‌شده کارایی موتورسیکلت ثبت تخلفات ثابت به‌خوبی اثبات‌شده است. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار ایمنا، رضا خانه‌زاد یزدی امروز_ سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه_ در نشست مشترک فرماندهی انتظامی استان و شهرداری قم، با اشاره به دغدغه تأمین خودروهای ثبت تخلفات در سطح شهر اظهار کرد: در بررسی‌های انجام‌شده کارایی موتورسیکلت ثبت تخلفات ثابت به‌خوبی اثبات‌شده است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ادامه داد: در این راستا و به‌منظور افزایش ضریب ایمنی شهر، دو دستگاه خودروی ثبت تخلفات رانندگی نیز تأمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه قم دارای طرح جامع حمل بار است، ابراز کرد: ساماندهی تردد خودروهای سنگین در سطح شهر در این طرح پیش‌بینی‌شده ولی هنوز به مرحله اجرا نرسیده است ولی اجرای گام‌به‌گام آن به دلایل مختلف در دستور کار قرار دارد.

خانه‌زاد یزدی با تأکید بر ساماندهی پارک حاشیه‌ای در سطح شهر اضافه کرد: برای نخستین بار ساماندهی پارک‌های حاشیه‌ای از سال ۹۰ در قم آغاز شد ولی کارهای ساماندهی پارک حاشیه‌ای انجام و به‌زودی از بلوار امین آغاز می‌شود که به‌صورت دستی و مکانیزه انجام می‌شود و باید پلیس راهور در این راستا شهرداری را یاری کند.