سرانه‌های فرهنگی، آموزشی در محلات محروم منطقه یک ارتقا می‌یابد
سرانه‌های فرهنگی، آموزشی در محلات محروم منطقه یک ارتقا می‌یابد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ گفت: با توجه به ضرورت احصاء شده طی ارزیابی های صورت گرفته و در نتیجه پرسشگری از ساکنین و کسبه توسط پژوهشگر محلی، با نگاه ویژه به پایین بودن سرانه ی فرهنگی و آموزشی در محله ی […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ گفت: با توجه به ضرورت احصاء شده طی ارزیابی های صورت گرفته و در نتیجه پرسشگری از ساکنین و کسبه توسط پژوهشگر محلی، با نگاه ویژه به پایین بودن سرانه ی فرهنگی و آموزشی در محله ی گلابدره و نرخ جمعیت جوان و نرخ آسیب های اجتماعی در این محله، گلابدره بعنوان یکی از محلات کم برخوردار سطح منطقه شناخته شده است. 

وی افزود: برهمین اساس عملیات احداث ساختمان فضای فرهنگی گلابدره در خیابان زبردست شمالی ابتدای خیابان سعیدی با هدف افزایش سرانه فضاهای فرهنگی و آموزشی بخصوص در محلات محروم و بافت فرسوده منطقه در دستور کار قرار گرفته است. 

صباغ بیان کرد: این مجموعه به مساحت کل زیربنای یک هزار و ۳۵۰ متر مربع در ۵ طبقه با قابلیت اتصال به ساختمان شماره یک احداث می‌ شود. 

صباغ تصریح کرد: این هفته کلنگ احداث این مجموعه زده می شود و بر اساس برنامه زمان بندی حداکثر تا پایان سال ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/