اجرای عملیات احداث بلوار ۴۰ متری غدیر در منطقه ۱۹
اجرای عملیات احداث بلوار ۴۰ متری غدیر در منطقه ۱۹

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی با اشاره به اینکه پروژه احداث بلوار ۴۰ متری غدیر طی دو فاز به بهره برداری خواهد رسید، اظهار کرد: بنا به درخواست چندین ساله ساکنین محدوده ناحیه سه، رفع گره ترافیکی شهری، ایجاد دسترسی آسان به شریان […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی با اشاره به اینکه پروژه احداث بلوار ۴۰ متری غدیر طی دو فاز به بهره برداری خواهد رسید، اظهار کرد: بنا به درخواست چندین ساله ساکنین محدوده ناحیه سه، رفع گره ترافیکی شهری، ایجاد دسترسی آسان به شریان های بزرگراهی آیت الله سعیدی و آزادگان این عملیات با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصدی در حال انجام است.

به گفته این مسئول در حال حاضر عملیات خاکبرداری از بلوار شهید ورامینی به شقایق در حال انجام و در مرحله بعدی خاکبرداری قسمت جنوبی از بلوار شقایق تا بزرگراه آزادگان انجام خواهد شد.

فرهادی بیان کرد: عملیات خاکبرداری، تثبیت بستر و مخروط ریزی بخش شمالی بلوار غدیر از بزرگراه آیت الله سعیدی به بلوار شهید ورامینی انجام شده است.

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: فاز نخست این پروژه از بزرگراه آیت الله سعیدی به بلوار شقایق است و در فاز دوم بلوار شقایق به بزرگراه آزادگان متصل خواهد شد.

انتهای پیام /