‍ ساختار سازمانی ۱۷ شهرداری امسال با رویکرد جدید ابلاغ شد
‍ ساختار سازمانی ۱۷ شهرداری امسال با رویکرد جدید ابلاغ شد
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ابلاغ ساختار سازمانی۱۷شهرداری از ابتدای سال جاری با در نظر گرفتن رویکردهای جدید این حوزه خبر داد.

آرمانشهر به نقل از روایط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، عباس کرکه آبادی با بیان خبر فوق اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون ساختار سازمانی شهرداری‏های مشهد مقدس، بابل، آمل، خرمشهر، اندیمشک، محمدشهر و مشکین دشت ابلاغ شده است.

🔹وی افزود: همچنین طی سال جاری ساختار سازمانی تعدادی از شهرداری‏های تازه ‏تأسیس شامل قیامدشت، تنکمان، اسلامشهر آقگل، فرحآباد، اجبارکلا وگوگتپه ابلاغ شده است.

عباس کرکه آبادی در ادامه توضیح داد: دفتر نوسازی، تحول اداری و فن آوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با رویکرد جدید و اعمال ملاحظات حوزه ‏ساختار سازمانی، سیاست‏های کلی نظام اداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداریها و در راستای ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا پس از تشکیل نشست‏های تخصصی و جلسات‏ متعدد با مدیران و کارشناسان استانداری‏ها و شهرداری‏های ذیربط ساختارهای فوق را ابلاغ نمود.

🔹وی اضافه کرد: در ساختارهای ابلاغی علاوه بر سیاست‌ها و ضوابط فوق؛ به تطبیق تعداد و عناوین واحدها و پستهای سازمانی با مقتضیات هر شهر و شهرداری، امکانات و نیروی انسانی و وظایف و مسئولیتهای واقعی و مورد عمل هر واحد سازمانیتوجه شده است.

آرمان شهر،آرمانشهر پایگاه تخصصی مدیریت شهری آرمانشهر