چشم انداز ۱۲ ساله اتفاق بزرگی برای شهر تبریز است
چشم انداز ۱۲ ساله اتفاق بزرگی برای شهر تبریز است
آرمانشهر / شهردار تبریز گفت: تصویب چشم انداز ۱۲ ساله و احکام برنامه پنج ساله شهرداری اتفاق بزرگی است که برای اولین بار در شهر تبریز رخ داده است.

ایرج شهین باهر در جریان یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با بیان این‌که تصویب چشم انداز ۱۲ ساله و احکام برنامه پنج ساله شهرداری اولین دیگری در شهر تبریز بوده و باید جایگاه خود را پیدا کند، اظهار کرد: تبریز برای اولین بار دارای برنامه است که بر اساس آن شهرداری نمی‌تواند توسط سلایق افراد اداره شود.

شهردار تبریز بیان کرد: شورای پنجم سال آینده تمام می‌شود و شوراهای بعدی نیز می‌آیند و می‌روند، اما برنامه ۱۲ ساله شهر باقی می‌ماند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی افزود: هر سال اهدافی تعیین می شود و متاسفانه پس از تغییر مدیران نیمه کاره می‌ماند، اما با اجرای برنامه مصوب شورا، این اهداف تا رسیدن به نتیجه پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه در نهادینه شدن این موضوع، شهرداری را یاری کنند، گفت: بحث ما ضمانت اجرایی این طرح است، اصحاب رسانه کمک کنند که دوره های بعد بودجه‌های شهرداری بر اساس این برنامه باشد و از استانداری و فرمانداری نیز می‌خواهیم که تأیید بودجه شهر را مطابق با این برنامه انجام دهد.

منبع : ایسنا