نقش افزایش فضاها و سرانه‌های ورزشی در ایجاد نشاط و سلامت روان خانواده‌ها
نقش افزایش فضاها و سرانه‌های ورزشی در ایجاد نشاط و سلامت روان خانواده‌ها

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اینکه ایجاد فضاهای ورزشی برای بانوان نقش موثری در سلامت جسم، روان و ایجاد شور و نشاط دارد افزود: تلاش مدیریت شهری این است که سرانه های ورزشی […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، تورج فرهادی شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اینکه ایجاد فضاهای ورزشی برای بانوان نقش موثری در سلامت جسم، روان و ایجاد شور و نشاط دارد افزود: تلاش مدیریت شهری این است که سرانه های ورزشی بویژه در محلات کم برخوردار افزایش یابد تا زمینه بروز و ظهور استعداد های ورزشی و شکوفایی آنها فراهم شود.

فرهادی از ظرفیت بوستان بزرگ ولایت به عنوان پتانسیلی ارزشمند برای شهر تهران یاد کرد و گفت: امید است با تدارک جشنواره‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در سطوح مختلف، اجرای مسابقات متنوع علاوه بر ایجاد فضای رقابتی شادابی و نشاط در بین خانواده ها ایجاد و کیفیت زندگی شهری ارتقا یابد.

همچنین مجموعه شهردخت به منظور ارتقای مهارت‌های دختران برای انجام فعالیت‌های متنوع در زمینه‌های گردشگری، فراغت، آموزشی و… در حال آماده سازی است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

 به گفته این مسئول؛ در دهکده فوتبال بازی‌های پینگ‌پنگ فوتبال، ضربه ایستگاهی، فوتبال‌دستی، مجموعه‌های بازی انسانی، شوت فریم سه متری چرخدار، پنالتی هدفمند، میز فوتبالی، والیبال درجا ثابت و والیبال کودکان با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران طراحی و اجرا شده تا لحظاتی شاد و مفرح برای خانواده‌ها و شهروندان ورزشی فراهم شود.

مریم اردبیلی مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران ضمن تشکر ویژه از شهردار منطقه و مجموعه بانوان در راستای پیگیری برای ایجاد ظرفیت‌های جدید ورزشی و تفریحی برای دختران و بانوان بیان کرد: قلب تپنده شهر ما در خانواده، بانوان هستند که سلامت، نشاط و شادابی آنها نقش موثری در ایجاد انگیزه و سلامت روان خانواده و جامعه دارد.

اردبیلی تصریح کرد: دختران شهر نقش موثری در ساخت آینده این شهر دارند و وظیفه ما ریل‌گذاری و برنامه‌ریزی برای آنها است که این مهم می‌تواند سرمایه‌گذاری بزرگ و ارزشمندی باشد.  

این مسئول از مجموعه بوستان بانوان به عنوان مجموعه فعال و پر رونق که بازدید کنندگان زیادی دارد یاد کرد و گفت: بسیار خرسند هستیم که دهکده فوتبال در این مجموعه با توجه به ظرفیت بالا در استعدادهای ورزشی منطقه راه اندازی شده و زمینه را برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به بانوان و دختران ایجاد کرده است.

در این مراسم فرشته کریمی کاپیتان فوتسال کشور ضمن قدردانی از راه اندازی این مجموعه خواستار حمایت از دختران و بانوان در پرورش و رشد استعداد های ورزشی آنها شد.

براساس این گزارش اجرای تواشیح، تقدیر از خداداد عزیزی پیشکسوت فوتبال، فرشته کریمی کاپیتان تیم ملی فوتسال کشور، غزاله سرشار سرپرست تیم ملی فوتسال از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/