لزوم ایجاد محدودیت برای ورود موتورسیکلت به بوستان‌های شهری
لزوم ایجاد محدودیت برای ورود موتورسیکلت به بوستان‌های شهری

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار ایمنا، سردار محمدرضا میرحیدری امروز _سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه_ در نشست مشترک فرماندهی انتظامی استان و شهرداری قم، با اشاره به اهمیت برگزاری چنین جلساتی در راستای افزایش ضرایب ایمنی در سطح شهر اظهار کرد: این همکاری‌ها در سطح قابل قبولی است. وی با بیان اینکه با […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار ایمنا، سردار محمدرضا میرحیدری امروز _سه‌شنبه بیست‌وهشتم شهریورماه_ در نشست مشترک فرماندهی انتظامی استان و شهرداری قم، با اشاره به اهمیت برگزاری چنین جلساتی در راستای افزایش ضرایب ایمنی در سطح شهر اظهار کرد: این همکاری‌ها در سطح قابل قبولی است.

وی با بیان اینکه با همکاری پلیس و شهرداری تعداد کشته‌های تصادفات بلوار غدیر در سال جاری به شدت کاهش داشته است، افزود: بنا بر گزارش‌های واصله، این همکاری‌ها سبب رضایتمندی در بین مردم شده است.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: اجرای برخی پروژه‌های شهری نقش مهمی در کاهش حوادث و ایجاد امنیت دارد و شهرداری اقدامات مؤثری در این زمینه داشته است.

وی با اهمیت ساماندهی وضعیت ضایعاتی‌ها در شهر قم یادآور شد: شهرداری اقداماتی داشته است، اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم که نیاز است همه پای‌کار بیایند و جلوگیری و ممانعت از فعالیت آن‌ها و صحنه‌های نامطلوب در سطح شهر داشته باشند.

لزوم تسریع ساخت پایگاه انتظامی در بوستان علوی

میرحیدری با اشاره به همکاری و اقدامات مشترک برای ایجاد امنیت در پارک‌ها و بوستان‌ها، بر لزوم تسریع در احداث پاسگاه انتظامی در بوستان علوی تأکید کرد و گفت: باید برای بوستان‌ها محدودسازی‌هایی برای تردد موتورسیکلت‌ها در نظر گرفته شود تا ضمن قابل‌کنترل بودن آن‌ها، از ایجاد مزاحمت موتورسواران برای خانواده‌ها جلوگیری شود.

وی با تأکید بر تدوین و ایجاد تبلیغات محیطی مشترک برای مقابله با هنجارشکنی‌ها، هنر را وسیله‌ای برای بهبود انعکاس موضوعات و فرهنگ‌سازی در سطح جامعه دانست.