دیدار نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کارکنان شاغل ایثارگر و خانواده معظم شهدا
دیدار نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با کارکنان شاغل ایثارگر و خانواده معظم شهدا
نایب رییس هیات مدیره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه به مناسبت هفته دفاع مقدس با کارکنان ایثارگر، آزاده، جانباز و خانواده معظم شهدا شاغل در شركت دیدار کرد

به گزارش آرمانشهر به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس علی عبداله پور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور در بین کارکنان شاغل رزمنده، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا در این شرکت با اهداء لوح تقدیر و هدیه از رشادت ها و جان‌فشانی‌های این عزیزان قدردانی کرد.
وی با اشاره به اینکه روایت هشت سال دفاع مقدس، حکایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که وحدت و همدلی را پیشه خود کرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آوردند گفت: گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس وظیفه ما است.

علی عبداله پور با اشاره به اینکه رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا چشم و چراغ این شرکت هستند افزود: اتفاقات خوبی که در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه می افتد از وجود ارزشمند افرادی، همچون این عزیزان است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهر ان و حومه تصریح کرد: ما قدردان شما هستیم و امیدوارم بخشی از خاطرات این شرکت توسط شما رقم بخورد و بدانید که جایگاه ویژه ای دارید و مردم قدردان این ایثار و فداکاری هستند و اگر قصوری بوده از طرف ما است.
وی گفت: هر آنچه در این کشور داریم یا به آن رسیده ایم را مدیون ایثار و از خودگذشتگی  این عزیزان هستیم چرا که همین اقتدار و شجاعت ما را به اینجا رسانده است و می توانیم با کشورهای بزرگ و صاحب قدرت نیز رقابت کنیم.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهر ان و حومه در این دیدارها با تک تک افراد گفتگوی صمیمانه ای داشت و از آنها خواست خاطرات خود و نحوه شهادات عزیزانشان را بیان کرده و اگر درخواستی دارند را بازگو کنند.
گفتنی است آیین گرامیداشت همکاران شاغل رزمنده، جانباز، آزاده و خانواده معظم شهدا با برنامه ریزی مدیریت امور ایثارگران و بسیجان شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه انجام شد.