توزیع سه هزار تن آسفالت در مسیر باند کندرو هتل مرمر به طرف خلعت پوشان
توزیع سه هزار تن آسفالت در مسیر باند کندرو هتل مرمر به طرف خلعت پوشان

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه ۱ تبریز از توزیع ۳ هزار تن آسفالت با اعتبار تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال در پروژه ساماندهی مسیر باند کندرو هتل مرمر به طرف خلعت پوشان خبر داد. به گزارش شهریار، حمید شاهوردی با اعلام این خبر اظهار کرد: منطقه ۱ در تداوم اجرای طرح “نگهداشت شهری” […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

شهردار منطقه ۱ تبریز از توزیع ۳ هزار تن آسفالت با اعتبار تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال در پروژه ساماندهی مسیر باند کندرو هتل مرمر به طرف خلعت پوشان خبر داد.

به گزارش شهریار، حمید شاهوردی با اعلام این خبر اظهار کرد: منطقه ۱ در تداوم اجرای طرح “نگهداشت شهری” طبق برنامه های تعیین شده اقدام به ساماندهی و اصلاح چند مسیر پرتردد کرده که توسط اکیپ های فنی و عمرانی و نواحی دوگانه منطقه در دست اجرا است.

وی گفت: با این هدف مسیر هتل مرمر تا خلعت پوشان به طول ۱۰۰۰ متر و عرض ۱۰ متر و به مساحت ۱۰هزار ۵۰۰ مترمربع در این طرح قرار گرفت و پس از آسفالت تراشی و زیرسازی هم اکنون به صورت شبانه عملیات آسفالت اساسی با فینیشر لایه بیندر ۲۵-۰ آغاز شده که پس از این مرحله شاهد توزیع آسفالت توپکا خواهیم بود.

وی اشاره کرد: توزیع آسفالت در این مسیر به میزان سه هزار تن است که مبلغ  ۱۰۰ میلیارد ریال در سه مسیر ایده لو، ضلع جنوبی عباسی و هتل مرمر به سمت خلعت پوشان هزینه شده است.