راه اندازی فرهنگسرای مجازی در اردبیل
راه اندازی فرهنگسرای مجازی در اردبیل
شهردار اردبیل ارتباط مستمر مسئولین با مردم را از مهمترین ارکان توسعه شهری و عامل پیگیری سریع مشکلات مردم عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر به نقل از اداره ی رسانه شهرداری اردبیل، حمید لطف اللهیان در بازدید از ساختمان فرهنگسرای مجازی در گفت و گو با خبرنگاران از راه اندازی زودهنگام این فرهنگسرا خبرداد و گفت: فرهنگسرای مجازی اردبیل باهدف تقویت فعالیت های مجازی در ایام کرونایی تاسیس می شود.
او افزود: با توجه به اینکه ستاد مقابله با کرونا جهت جلوگیری از شیوع این بیماری تاکید بر عدم برگزاری برنامه ها و حتی جلسات اداری دارد لذا شهرداری اردبیل در جهت تسهیل در ارتباط این سازمان با شهروندان و حتی ارتباط سایر مسئولین با مردم اقدام به تاسیس این فرهنگسرای مجهز کرده است.
شهردار اردبیل با تاکید بر تجهیز این مکان به استودیوی مجازی و ملزومات لازم برای برقراری ارتباطات ویدیویی زنده در بستر فضای مجازی، عنوان کرد: علاوه بر ایجاد ارتباطات بین مسئولین و مردم، برنامه آموزشی، خدمات و برنامه های تخصصی، خدمات کتابخانه ای، کارگاه های آموزشی مجازی، مسابقات مجازی هنری و ورزشی و برنامه هایی از این قبیل قابلیت اجرا در این فرهنگسرا را خواهد داشت.
لطف اللهیان با اشاره به برنامه زنده ارتباطی خود با مردم که در بستر فضای مجازی پخش شد، عنوان کرد: برنامه زنده ویدیویی با شهروندان که برای اولین بار توسط شهرداری اردبیل برگزار شد باعث احصاء بسیاری از نیازها و خواسته های مردم بدون مراجعه شهروندان به ساختمان شهرداری شد.
او گفت: ارتباط مستمر مسئولین با مردم از مهمترین ارکان توسعه شهری که موجب تسهیل در رسیدگی به مشکلات مردم می شود لذا در این راستا، طبق برنامه ریزی های انجام شده، ارتباط مجازی در روزهای مشخص هفته با شهروندان اردبیلی برقرار خواهد شد.