طرح زیست محیطی شهرداری منطقه ۱۷ برگزیده جایزه جهانی گوانژو شد
طرح زیست محیطی شهرداری منطقه ۱۷ برگزیده جایزه جهانی گوانژو شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر؛ طرح محیط زیستی شهرداری منطقه ۱۷ تهران برنده مدال افتخار ششمین دوره جایزه گوانژو برای نوآوری شهری شد. این جایزه روز پنجشنبه طی مراسمی که در شهر گوانژو برگزار شد، به هیأت شهرداری تهران شامل آقای رضا سیفی شهردار منطقه ۱۷، آقای اصغر صالح شهردار ناحیه ۲ منطقه ۱۷ و […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر؛ طرح محیط زیستی شهرداری منطقه ۱۷ تهران برنده مدال افتخار ششمین دوره جایزه گوانژو برای نوآوری شهری شد.

این جایزه روز پنجشنبه طی مراسمی که در شهر گوانژو برگزار شد، به هیأت شهرداری تهران شامل آقای رضا سیفی شهردار منطقه ۱۷، آقای اصغر صالح شهردار ناحیه ۲ منطقه ۱۷ و خانم زینب کیخسروی مدیر مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز شهرداری منطقه ۱۷ اهدا شد. 

شهرداری منطقه ۱۷ با طرح «جایگزینی سموم شیمیایی با استفاده از ضایعات هرس در تولید فرمولاسیون گیاهی» موفق به کسب این مدال افتخار شد.

شهرداری تهران در این دوره از مسابقه گوانژو در کنار ۱۴ شهر دیگر به عنوان فینالیست به مرحله نهایی راه یافت که در نهایت موفق به کسب مدال افتخار شد.

شهرهای آنتالیا (ترکیه)، کیپ تاون (آفریقای جنوبی)، ایزتاپالاپا (مکزیک)، جاکارتا (اندونزی)، قازان (روسیه)، منهایم (آلمان)، پیمپری چینچواد (هند)، رام الله (فلسطین) و سائوپولو (برزیل) دیگر شهرهایی بودند که مدال افتخار ششمین دوره جایزه گوانژو را دریافت کردند.

شهرهای شیانینگ (چین)، کامپالا (اوگاندا)، گوانگژو (کره جنوبی)، کالاندری (یونان) و بوگوتا (کلمبیا) به عنوان برندگان مسابقه اعلام شدند. 

جایزه جهانی گوانژو از سال ۲۰۱۲ به صورت دو سالانه و با همکاری سازمان شهرهای و دولتهای منطقه‌ای متحد و سازمان متروپلیس برگزار می‌شود و ششمین دوره آن شاهد رقابت ۲۷۴ طرح از ۱۹۳ شهر از سراسر جهان بود.  

انتهای پیام/