راننده های اتوبوس های درون شهری برای یارانه دولتی ثبت نام کنند
راننده های اتوبوس های درون شهری برای یارانه دولتی ثبت نام کنند

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور گفت: راننده های اتوبوس های حمل و نقل همگانی درون شهری برای بهره مندی از یارانه دولتی و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کنند. 🔹محسن مسلم خانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۱ فروردین ماه جاری […]

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های شهری کشور گفت: راننده های اتوبوس های حمل و نقل همگانی درون شهری برای بهره مندی از یارانه دولتی و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کنند.

🔹محسن مسلم خانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۳۱ فروردین ماه جاری آخرین مهلت اعلام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی برای دریافت دفترچه بیمه است و راننده های اتوبوس های درون شهری که واجد ثبت نام هستند، باید در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: راننده های واجد شرایط می توانند با مراجعه به سازمان های اتوبوسرانی و مدیریت حمل و نقل بار و مسافر با ارائه مدارک و مستندات لازم برای ثبت نام اقدام کنند.

🔹مسلم خانی گفت: تاکنون ۲۸هزار راننده و کمک راننده در سراسر کشور در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۸ هزار نفر دفترچه بیمه تامین اجتماعی را در سال های گذشته دریافت کردند و از یارانه دولتی برخوردار شدند.
وی تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰ هزار راننده اتوبوس درون شهری در سراسر کشور فعال هستند که نزدیک به ۱۰ هزار نفر از آنها در تهران فعالیت می کنند.