توزیع بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز
توزیع بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه۷تبریز از توزیع بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز خبر داد.  به گزارش شهریار، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: با هدف ساماندهی محلات و با محوریت توزیع عادلانه خدمات شهری، بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته گذشته […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

شهردار منطقه۷تبریز از توزیع بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز خبر داد.

 به گزارش شهریار، اصغر آدی بیگ اظهار کرد: با هدف ساماندهی محلات و با محوریت توزیع عادلانه خدمات شهری، بیش از ۲۱۰ تن آسفالت در محلات جنوب غرب تبریز طی یک هفته گذشته توزیع شد.

 وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته گفت : عملیات آسفالت ریزی به صورت کلی و لکه گیری توسط معاونت های عمران و خدمات شهری انجام شده است که برای آسفالت ریزی های اساسی و کلی نسبت به زیرسازی و تسطیح و رگلاژ آنها نیز اقدام شده است.

آدی بیگ با اشاره به مسیرهای آسفالت ریزی شده طی مدت مذکور اظهار داشت: آخماقیه کوی اول ، محله قنبر آباد و کوی شهریار خلجان ، طی هفته گذشته به صورت کلی و یا لکه گیری آسفالت ریزی شده اند.
شهردار منطقه همچنین یادآور شد: این عملیات توسط معاونت های فنی و عمرانی  به صورت آسفالت ریزی اساسی و لکه گیری صورت می گیرد و در ادامه تمامی محلات و مسیرهای منتهی نیز آسفالت ریزی خواهند شد.