«اعتصامی» مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان شد
«اعتصامی» مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرگزاری ایمنا، «علی قاسم‌زاده» با صدور حکمی، «سیدمصطفی اعتصامی» را به سمت مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان منصوب کرد. در متن حکم شهردار اصفهان خطاب به «سیدمصطفی اعتصامی» آمده است: «در تداوم مسیر حکمروایی شهری و با عنایت به لزوم سرعت‌بخشی در تحقق و پیشبرد اهداف […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرگزاری ایمنا، «علی قاسم‌زاده» با صدور حکمی، «سیدمصطفی اعتصامی» را به سمت مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان منصوب کرد.

در متن حکم شهردار اصفهان خطاب به «سیدمصطفی اعتصامی» آمده است:

«در تداوم مسیر حکمروایی شهری و با عنایت به لزوم سرعت‌بخشی در تحقق و پیشبرد اهداف شهرداری و انجام پروژه‌های شهری و خدمت‌رسانی جهادی به مردم عزیز اصفهان، شما را که فردی توانمند متعهد و صاحب تجربه در امور شهرداری هستید، به سمت مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان منصوب می‌کنم.

در این مسیر از شما می‌خواهم در افق نگاه و اندیشه رهبر حکیم انقلاب با نگاهی تحول‌آفرین و با ارتباط مؤثر با شهروندان و جلب مشارکت آنان، در ارائه خدمت صادقانه به مردم همت گمارید تا اصفهان بیش از پیش شهر زندگی باشد.

امید است صرفاً رضایت خداوند متعال را در امور و تصمیم‌هایتان در نظر بگیرید و با استفاده از تجارب همکاران در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.»

«اعتصامی» مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه شهرداری اصفهان شد