اجرای دوره آموزشی تخصصی امدادگری برای ۶۰۰  نفر از گروه‌های هدف دوام در منطقه ۱۹
اجرای دوره آموزشی تخصصی امدادگری برای ۶۰۰  نفر از گروه‌های هدف دوام در منطقه ۱۹

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حامد اردشیری رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل گفت: به منظور ارتقاء آموزش های امداد گری، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه این دوره ها را طی ۶۴ ساعت اجرا کرده است. وی با اشاره […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حامد اردشیری رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل گفت: به منظور ارتقاء آموزش های امداد گری، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه این دوره ها را طی ۶۴ ساعت اجرا کرده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از رسالت های مهم مدیریت بحران ارائه آموزش های مربوط به آمادگی در برابر مخاطرات طبیعی است بیان کرد: در همین راستا دوره های آموزشی هلال احمر، اطفاء حریق، مدیریت بحران، آشنایی و کار با تجهیزات امدادی به صورت تئوری و عملی برگزار شده است.

به گفته این مسئول؛ در پایان دوره دو مدرک هلال احمر، کمک های اولیه و کارت عضویت دوام به داوطلبان ارائه شد و آنها در مانورهای ستاد مدیریت بحران مشارکت خواهند داشت.

اردشیری درخصوص سایر اقدامات ستاد مدیریت بحران به بروزرسانی سیستم مدیریت بحران در سطوح مختلف اعم از چارت ics و همچنین لیست رابطین عملیاتی سازمان های تخصصی و عمومی، برگزاری جلسه فصلی ستاد مدیریت بحران و کمیته پدافند غیر عامل منطقه در فصل بهار و تابستان، برگزاری ۲۶ جلسه فصلی مدیریت بحران محلات، ارزیابی ۱۲۵ ساختمان نا ایمن معرفی شده توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران (با حضور نمایندگان وزارت راه و شهر سازی، سازمان نظام مهندسی، معاونت شهر سازی، معاونت فنی و عمرانی، اداره HSE، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران)، استقرار ۳ عدد کانکس در مدارس و تجهیز آن با اقلام امدادی و … اشاره کرد.

انتهای پیام/