مسئولان برای حضور قدرتمند تیم سپاهان در جام باشگاه‌های آسیا کمک کنند
مسئولان برای حضور قدرتمند تیم سپاهان در جام باشگاه‌های آسیا کمک کنند

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، حجت‌الاسلام منوچهر مهروی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: شامگاه روز سه‌شنبه هفته جاری مطلع شدیم حکمی عجیب علیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان صادر شده است. وی با بیان اینکه تیم فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب بازی‌های باشگاه‌های آسیا باید به مصاف حریفانی برود که با تمام قوا […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

حجت‌الاسلام منوچهر مهروی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: شامگاه روز سه‌شنبه هفته جاری مطلع شدیم حکمی عجیب علیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان صادر شده است.

وی با بیان اینکه تیم فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب بازی‌های باشگاه‌های آسیا باید به مصاف حریفانی برود که با تمام قوا برای پیروزی در برابر آن‌ها می‌جنگند، افزود: جا داشت مسئولان کمک می‌کردند تا تیم سپاهان ایران که نه تنها نماینده اصفهان که نماینده جمهوری اسلامی ایران است با تمام قوا و آرامش روحی به مصاف حریفان برود که حکم اخیر قطعاً در این روند خلل ایجاد می‌کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: از مسئولان انتظار داریم با نگاه ویژه‌ای که به تیم‌های شهرستانی دارند، کمک کنند تا تیم فولاد مبارکه سپاهان ایران حضور مقتدرانه‌ای در بازی‌ها داشته باشد و بازیکنان با قدرت برای پیروزی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میدان‌های پیش‌رو به صحنه بیایند.