تابلوهای معرف معابر بازبینی و بهسازی می‌شود
تابلوهای معرف معابر بازبینی و بهسازی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: باتوجه به بررسی و بازبینی تابلوهای معرف معابر سطح منطقه و لزوم بهسازی و نوسازی بعضی از تابلوها قدیمی و فرسوده و فاقد نام، این طرح در اولویت برنامه زیباسازی منطقه قرار گرفته است.  عطایی هدف از انجام […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: باتوجه به بررسی و بازبینی تابلوهای معرف معابر سطح منطقه و لزوم بهسازی و نوسازی بعضی از تابلوها قدیمی و فرسوده و فاقد نام، این طرح در اولویت برنامه زیباسازی منطقه قرار گرفته است.

 عطایی هدف از انجام این اقدامات را یکسان‌سازی و بهبود وضعیت شناسایی معابر و کوچه‌ها، و دسترسی آسان‌تر شهروندان به آدرس دلخواه خود ذکر کرد.

 وی افزود: کلیه تابلوهای سطح منطقه، بازبینی و نسبت به رفع ایرادات اقدام و همچنین به‌ صورت مستمر شستشو و پاک‌سازی و بهسازی آن‌ها انجام می‌شود.

این مسئول با اشاره به ارج نهادن به مقام شهدت و ایثار گفت:  بر این اساس نصب تابلوهای نامگذاری معابر به نام شهداء در اولویت برنامه‌های زیباسازی این معاونت قرار دارد.

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، ایمنی و روان‌سازی تردد و همچنین بهبود عبور و مرور شهری و جلوگیری از سردرگمی و اتلاف وقت شهروندان را از اهداف مهم این اقدامات عنوان کرد.

منتشر شده درتاریخ ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۲