‍۱۶ شهرداری کشور ارتقاء درجه یافتند
‍۱۶ شهرداری کشور ارتقاء درجه یافتند

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه ۱۶ شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد. آرمانشهر به نقل از […]

معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ارتقاء درجه ۱۶ شهرداری و ابلاغ آن از سوی وزیر کشور به استانداری های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری های این سازمان خبر داد.

آرمانشهر به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، حسین رجب صلاحی با اعلام این خبر گفت: در استان تهران درجه شهرداری پرند به ۸، در استان کردستان درجه شهرداری کامیاران به ۷ و در استان البرز درجه شهرداری گرمدره به ۶ ارتقاء یافت.

🔹وی افزود: در استان آذربایجان شرقی درجه شهرداری‌های یامچی و تیمورلو به ۴، در استان فارس درجه شهرداری های دهرم و حسامی به ۳ و درجه شهرداری خانیمن به ۲، در استان خراسان جنوبی درجه شهرداری آرین شهر به ۳ و در استان کرمان درجه شهرداری های خاتون آباد به ۴ و هماشهر به ۳ ارتقاء یافت.

🔹وی همچنین اعلام کرد: در استان خراسان شمالی درجه شهرداری چناران شهر به ۳، در استان خوزستان درجه شهرداری سیاه منصور به ۳، در استان سمنان درجه شهرداری رودیان به ۳، دراستان بوشهر درجه شهرداری آباد به ۲ و در استان چهار محال و بختیاری درجه شهرداری سرخون به ۲ ارتقاء یافت.

🔹معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در زمینه ارتقاء درجه شهرداری های ذکر شده گفت: ارتقاء درجه شهرداری ها به استناد تبصره ۳ ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب(۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که طی نامه شماره (۳۴۷۹ مورخ ۹۴/۱/۱۹) به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.

🔹رجب صلاحی یادآور شد: بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.