چهاردهمین نمایش‌واره کوچه‌های بنی‌هاشم در محله ستارخان اجرا می‌شود
چهاردهمین نمایش‌واره کوچه‌های بنی‌هاشم در محله ستارخان اجرا می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، اکرم رجای معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه گفت: با آغاز ایام فاطمیه و در آستانه ورود به عزاداری‌های دهه دوم، چهاردهمین نمایش‌واره کوچه‌های بنی‌هاشم نیز آغاز به کار کرده است و تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ به کار خود […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲، اکرم رجای معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه گفت: با آغاز ایام فاطمیه و در آستانه ورود به عزاداری‌های دهه دوم، چهاردهمین نمایش‌واره کوچه‌های بنی‌هاشم نیز آغاز به کار کرده است و تا ۲۷ آذرماه ۱۴۰۲ به کار خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: نمایش‌واره کوچه های بنی هاشم تلفیقی از روایت‌گری، نمایش رادیویی و تئاتر زنده، واجرای  تئاتر محیطی، است که حامل روایتی از روزگار صدر اسلام تا قبرستان بقیع  است.

رجای ادامه داد: نمایش گوشه‌هایی از مصائب وارد آمده بر تنها دخت گرانقدر پیامبر اکرم (ص) پس از شهادت آن بزرگوار در فضایی به وسعت بیش از ۳ هزار متر مربع از دیگر برنامه های در حال اجرای این نمایش‌واره است که از معماری مدینة النبی الهام گرفته شد.

به گفته معاون شهردار منطقه ۲؛ نمایش‌واره «کوچه‌های بنی‌هاشم» تا ۲۷ آذر ماه  هرروز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در «کوچه‌های بنی‌هاشم»، با برپایی غرفه های فرهنگی و آموزشی پذیرای شهروندان هستیم. این نمایش‌واره با همکاری گروه فرهنگی ریحانه النبی درحال اجرا است.

انتهای پیام/