«من شهردارم» زمینه‌ساز مشارکت عام مردم در مدیریت شهر تهران شده‌است
«من شهردارم» زمینه‌ساز مشارکت عام مردم در مدیریت شهر تهران شده‌است

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» صبح امروز -۱۱ آذرماه ۱۴۰۲- باحضور شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر، جمع دیگری از مدیران شهری و سفرای مردمی برگزار شد.  رییس شورای اسلامی شهر تهران در این همایش با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا بویژه […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ،

به گزارش خبرنگار شهر، آیین رونمایی از دومین دوره طرح «من شهردارم» صبح امروز -۱۱ آذرماه ۱۴۰۲- باحضور شهردار تهران، رییس شورای اسلامی شهر، جمع دیگری از مدیران شهری و سفرای مردمی برگزار شد. 

رییس شورای اسلامی شهر تهران در این همایش با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای مظلوم غزه، بیان داشت: هنگام تنظیم بودجه سالانه در دوره سوم و چهارم مدیریت شهری، بنا بود از نمایندگان مستقیم محلات نیز دعوت و از آنها نظرخواهی شود.

وی اضافه کرد: آن زمان رسم این بود که ضمن برگزاری نشست با شورایاران مناطق، ایده‌ها و نظرات و پیشنهادات از سطوح محلات جمع‌آوری می‌شد. روش مناسبی بود، اما دربرگیری کمی داشت. شهروندان محدودی می‌توانستند در تنظیم برنامه سالانه شهر مشارکت کنند. 

چمران افزود: طرح من شهردارم عملاً موجبات مشارکت عام مردم را فراهم کرده است. دیگر نیازی به برگزاری جلسات محدود با افراد خاص نیست. همه شهروندان می‌توانند با یک تلفن همراه، در تنظیم بودجه سالانه شهر مشارکت کنند.
در حال تکمیل…