خلف وعده تعاونی‌های مسکن؛ سدی در برابر ارائه خدمات شهری
خلف وعده تعاونی‌های مسکن؛ سدی در برابر ارائه خدمات شهری
شهردار بروجرد از خلف وعده تعاونی‌ای مسکن؛ سدی در برابر ارائه خدمات شهری است.

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر رحیم جافری شهردار بروجرد امروز ۱۳ مهرماه در جمع خبرنگاران، با بیان آنکه متاسفانه تعاونی‌ها، زمین‌هایی را به شهروندان واگذار می‌کنند که فاقد زیرساخت‌های لازمه هستند، اظهار کرد: نهایتاً همه انتقادات برای ارائه خدمات به شهرداری برمی‌گردد، این در حالی است که شهرداری هیچ‌گونه نقشی ندارد و بر اساس قانونِ تشکیل زمین‌شهری، هر کسی ساخت و ساز کند، زمین تفکیک کند و احداث بنا داشته باشد (اعم از شهرک و محله جدید)، تعاونی بایستی کلیه عملیاتی زیربنایی و روبنایی آن که شامل خیابان کشی، جدول کشی، آسفالت، احداث پارک، پیاده‌رو سازی و غیره است را کامل اجرا کنند و طی صورتجلسه‌ای به شهرداری تحویل دهد و سپس شهرداری آن را حفظ و نگهداری کند.

وی تصریح کرد: اگر به اسناد مراجعه کنیم، مشاهده می‌شود که این اتفاق برای محلات مختلف رخ نداده، لیکن عده‌ای دوربین به دست از این مناطق عکس گرفته و در فضای مجازی منتشر می‌کنند و نسبت به وضعیت شهر بروجرد گلایه دارند.

شهردار بروجرد خطاب به برخی منتقدینی که در فکر جلب رای مردم هستند، خاطرنشان کرد: اینکه از شهرداری درخواست می‌شود که این زیرساخت‌های ناقص را تکمیل کند، از نظر قانون، منطق و شرع مورد اشکال است. چرا که ما نمی‌توانیم از محله‌هایی عوارض بگیریم و در شهرک‌هایی که هنوز تحویل شهرداری نشده‌اند هزینه کنیم./ ایسنا