خیابان چهارباغ بالا آسفالت شد
خیابان چهارباغ بالا آسفالت شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، ناصر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: عملیات آسفالت‌تراشی و روکش آسفالت خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل چهارراه نظر و هتل‌پل همراه با اصلاح هندسی مسیر راست‌گرد خیابان چهارباغ بالا به سمت بلوار آینه‌خانه انجام شد. وی با اشاره به اینکه روکش آسفالت خیابان چهارباغ بالا با مساحت […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

ناصر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: عملیات آسفالت‌تراشی و روکش آسفالت خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل چهارراه نظر و هتل‌پل همراه با اصلاح هندسی مسیر راست‌گرد خیابان چهارباغ بالا به سمت بلوار آینه‌خانه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه روکش آسفالت خیابان چهارباغ بالا با مساحت حدود ۱۱ هزار متر مربع انجام شده است، افزود: طول این معبر ۷۷۰ و عرض ۱۴ متر است که آسفالت‌کشی آن توسط شهرداری منطقه شش اصفهان با کیفیت بسیار خوب اجرا شد.

رئیس اداره عمران منطقه شش شهرداری اصفهان تصریح کرد: توجه به کیفیت معابر به عنوان شریان‌های اصلی شهر تأثیر بسزایی در هدایت و کنترل ترافیک شهر خواهد داشت، از این رو اهمیت و ضرورت اجرای این پروژه‌ها که در حیطه وظایف شهرداری‌ها جهت تأمین رفاه شهروندان است، بسیار مهم و ضروری است.