برگزاری نمایشگاه مصباح‌الشیعه به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه
برگزاری نمایشگاه مصباح‌الشیعه به مناسبت گرامیداشت ایام فاطمیه

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، دبیر شورای اسلامی شهر تبریز از برگزاری نمایشگاه مصباح الشیعه به مناسب ایام فاطمیه از تاریخ ۱۶ تا ۲۸ آذر در پارک باغشمال خبر داد. به گزارش شهریار، احد صادقی ظهر امروز در بازدید از مراحل آماده‌سازی نمایشگاه مصباح‌الشیعه در پارک باغشمال اظهار کرد: این نمایشگاه توسط هیأت عزاداران […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

دبیر شورای اسلامی شهر تبریز از برگزاری نمایشگاه مصباح الشیعه به مناسب ایام فاطمیه از تاریخ ۱۶ تا ۲۸ آذر در پارک باغشمال خبر داد.

به گزارش شهریار، احد صادقی ظهر امروز در بازدید از مراحل آماده‌سازی نمایشگاه مصباح‌الشیعه در پارک باغشمال اظهار کرد: این نمایشگاه توسط هیأت عزاداران مصباح‌الشیعه و با مشارکت شهرداری تبریز از تاریخ ۱۶ تا ۲۸ آذر از ساعت ۱۶:۳۰ در پارک باغشمال برگزار می‌شود.  

وی افزود: نمایشگاه مصباح‌الشیعه برنامه های متنوعی در معرفی سیره زندگی حضرت فاطمه‌الزهرا (س) دارد که از آن جمله می‌توان به اجرای صحنه‌ای، پرده‌خوانی و ذکر مصیبت اشاره کرد.

صادقی خاطرنشان کرد: برگزاری همزمان نمایشگاه مرتبط با واقعه کربلا، دفاع مقدس، غزه و جبهه مقاومت و غرفه‌های کتاب و محصولات فرهنگی از برنامه‌های جانبی نمایشگاه مصباح‌الشیعه است.

نمایشگاه مصباح‌الشیعه از تاریخ ۱۶ تا ۲۸ آذر ماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا آخر شب در پارک باغشمال برگزار می‌شود.