برگزاری مسابقات قهرمان شهر ۲ در منطقه ۱۷
برگزاری مسابقات قهرمان شهر ۲ در منطقه ۱۷

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا سیفی شهردار این منطقه گفت: مسابقات قهرمان‌شهر ۲، در حال برگزاری است. مسابقات قهرمان شهر طی ۳ مرحله برگزار می شود که دور محله ای آن، چندی پیش در سطح محلات برگزار شده است. وی افزود: در حال حاضر این مسابقات […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ،

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، رضا سیفی شهردار این منطقه گفت: مسابقات قهرمان‌شهر ۲، در حال برگزاری است. مسابقات قهرمان شهر طی ۳ مرحله برگزار می شود که دور محله ای آن، چندی پیش در سطح محلات برگزار شده است.

وی افزود: در حال حاضر این مسابقات در مرحله منطقه ای در حال برگزاری است که تیم های قهرمان مرحله قبل، در این مرحله با یکدیگر به مصاف هم می روند. در این مسابقات خانم ها در ۱۰ رشته ورزشی شامل والیبال، بسکتبال، بدمینتون، بومی _محلی، بدمینتون، آمادگی جسمانی، تنیس رو میز، شنا، ژیمناستیک و داژبال با بکدیگر به رقابت می پردازند.

شهردار منطقه ۱۷، تصریح کرد: همچنین آقایان نیز در ۱۰ رشته ورزشی از جمله والیبال، بسکتبال، گل کوچک، بدمبنتون، دومیدانی، تنیس رو میز، دارت، فوتبال دستی، کشتی و شنا با یکدیگر رقابت می کنند.

سیفی خاطرنشان کرد: مسابقات آقایان در مجموعه های ورزشی معلم وامام سجاد(ع) و خانم ها در شهربانو و امام سجاد(ع)،شهید کنگاور و نظری در حال برگزاری است.

 گفتنی است؛ قهرمان های هر کدام از این رشته های ورزشی پس از مرحله منطقه ای، به مسابقات فرامنطقه ای اعزام می شوند.

انتهای پیام/