اطلاع‌رسانی مدیریت‌شده‌ای که در حمله به اسراییل شکل گرفت وحشت در دشمن ایجاد کرد
اطلاع‌رسانی مدیریت‌شده‌ای که در حمله به اسراییل شکل گرفت وحشت در دشمن ایجاد کرد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، پرویز سروری در دویست و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما شاهد یک اتفاق نادر در عرصه های نظامی دنیا بودیم، اظهار کرد: در عملیات شب گذشته شاهد یک بسته قبل، حین و بعد از عملیات بودیم. این بسته […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ،

به گزارش خبرنگار شهر، پرویز سروری در دویست و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه ما شاهد یک اتفاق نادر در عرصه های نظامی دنیا بودیم، اظهار کرد: در عملیات شب گذشته شاهد یک بسته قبل، حین و بعد از عملیات بودیم. این بسته در مراکز آموزشی نظامی دنیا تدریس می شود و اقدام منسجمی صورت گرفت.

وی افزود: ما در یک جنگ روانی هم دشمن را غافلگیر و هم خسته کردیم. اطلاع رسانی مدیریت شده ای که شکل گرفت ترس و وحشت در دشمن ایجاد کرد به طوری که در آماده باش ۱۰۰ درصدی بودند. در همین شرایط یک کشتی اسرائیلی نیز به غنیمت گرفته شد و این درس داده شد که به هرشکلی در کشور ناامنی ایجاد شود، امنیت آب راه های همجوار ایران از بین خواهد رفت و این موضوع در کنترل آنها بسیار مؤثر خواهد بود.

سروری با بیان اینکه عملیات سایبری بر سیستم پدافندی اسرائیل ایجاد شد و عملیات آگاهانه ای که لبنان در تخلیه موشکی گنبد آهنین انجام داد، باعث شده ذخیره موشکی اسرائیل کاهش یابد، گفت: این عملیات، ترکیبی و حساب شده بود و هم از پهپاد و هم موشک استفاده کرد و اقدامات مناسب برای کنترل منطقه شکل گرفته بود. ما گفتیم که هر کشوری حمایت و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی انجام دهد، منشأ اثر قرار خواهیم داد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه با وجود گنبد آهنین و سلاح های اسرائیل، با حمله ایران این توان از بین رفت، خاطرنشان کرد: ما یک اقتدار و عزت بزرگ رقم زدیم که این اقدام و افتخار قابل تقدیر است و امیدواریم اسرائیلی ها قادر به اقدامی مؤثر نباشند.

انتهای پیام/