استفاده از ظرفیت مردمی در امور شهری راهگشا است
استفاده از ظرفیت مردمی در امور شهری راهگشا است

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، جلسه ستاد اجرایی طرح من شهردارم ۲ با حضور رضا سیفی شهردار منطقه، مهدی نعمتی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی، جمعی از معاونین، مدیران شهری و شهرداران نواحی برگزار شد. سیفی در ابتدای این جلسه گفت: […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، جلسه ستاد اجرایی طرح من شهردارم ۲ با حضور رضا سیفی شهردار منطقه، مهدی نعمتی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی، جمعی از معاونین، مدیران شهری و شهرداران نواحی برگزار شد.

سیفی در ابتدای این جلسه گفت: اجرای کلان پروژه من شهردارم اتفاق خوبی است، چرا که در تصمیم گیری مردم خودشان مشارکت جدی دارند. البته کیفیت مشارکت مردم منطقه در این کلان پروژه بسیار مهم است.

وی افزود: اعتقاد و باور داریم ظرفیت مردمی و ارائه ایده و طرح و نظرات آنها، می تواند کمک کننده و در مواردی راه گشا باشد. از شما همکاران خود خواهش می کنم هر چه می توانید خلاقیت به خرج دهید تا جنس کار مردمی شود.

شهردار منطقه ۱۷، تصریح کرد: همچنین درخواست دارم نه تنها در بازه زمانی اجرای این کلان پروژه، از ظرفیت مردمی استفاده شود، بلکه در طول سال نیز از نظرات آنها باید بهره مند شد.

سیفی با اشاره به نقش فعال مردمی به خصوص بانوان در امور شهر، اظهار کرد: بعضی از مردم تمایل دارند که در امور شهر نقش فعال داشته باشند، به خصوص بانوان که کنش گری اجتماعی و فرهنگی هم دارند.

در ادامه جلسه نعمتی، به ارائه گزارشی از برنامه های این معاونت جهت اعزام سفیران در سطح محلات جهت معرفی این ابر پروژه مدیریت شهری تهران پرداخت.

سپس شهرداران نواحی به بیان مواردی در خصوص مسائل خود درباره اجرای طرح پرداختند.

در انتهای جلسه احکام اعضاء ستاد اجرایی طرح من شهردارم ۲ توسط شهردار محترم منطقه تقدیم آنها شد.

انتهای پیام/