آغاز فعالیت سفیران من شهردارم ۲ در منطقه ۲
آغاز فعالیت سفیران من شهردارم ۲ در منطقه ۲

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، اسماعیل غفاری، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه  با اشاره به آغاز فعالیت سفیران در محلات گفت: طرح «من شهردارم» فرصتی مناسب برای افزایش مشارکت  شهروندان و اعتماد نسبت به مدیریت شهری  است . معاون شهردار […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، اسماعیل غفاری، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی منطقه  با اشاره به آغاز فعالیت سفیران در محلات گفت: طرح «من شهردارم» فرصتی مناسب برای افزایش مشارکت  شهروندان و اعتماد نسبت به مدیریت شهری  است .

معاون شهردار منطقه۲  افزود: سفیران ضمن اطلاع رسانی طرح به مردم و تبلیغ، ترویج آن با حضور میدانی در اماکن و فضاهای عمومی، تلاش می کنند شهروندان را به مشارکت در طرح برای اجرای بودجه ریزی مشارکتی تشویق و ترغیب کنند.

غفاری با اشاره به تفاوت های طرح من شهردارم دو گفت: مکان محوری پروژه ها و انتخاب پروژه بر اساس فعال سازی موقعیت مکانی هر شهروند و همچنین امکان به اشتراک گذاری پروژه ها برای افراد دیگر، دو مزیت اصلی طرح من شهردارم ۲ برای تسهیل در ثبت نظرات  و افزایش مشارکت شهروندان به شمار می رود.

وی افزود: براساس درخواست های شهروندان و همچنین بازدیدهای میدانی صورت گرفته ۲۹۴ پروژه  برای سال ۱۴۰۳ تعریف  و در سامانه قرارداده شده است که شهروندان می توانند به آن ها رای بدهند .

انتهای پیام/