پیمانکاران خدمات شهری زیر ذره بین ناظران سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز
پیمانکاران خدمات شهری زیر ذره بین ناظران سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهری، نظارت دقیق بر امور اجرایی و رسیدگی به وضعیت رفت و روب و خدمات شهری را مولفه اصلی توسعه خدمات شهری عنوان کرد. به گزارش شهریار، حبیبه هراتی با اشاره به اهمیت مقوله نظارت‌ و پیگیری امور خدمات شهری، بر بازرسی و نظارت […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهری، نظارت دقیق بر امور اجرایی و رسیدگی به وضعیت رفت و روب و خدمات شهری را مولفه اصلی توسعه خدمات شهری عنوان کرد.

به گزارش شهریار، حبیبه هراتی با اشاره به اهمیت مقوله نظارت‌ و پیگیری امور خدمات شهری، بر بازرسی و نظارت دقیق در امور اجرایی و خدمات شهری تاکید کرد و گفت: ساز و کار تازه ای برای افزایش بهره وری اتخاذ شده است و اجرای همه جانبه و بر اساس تصمیمات مدیریتی نقش کلیدی در جلب رضایت شهروندان را ایفا خواهد کرد.

وی افزود: تیم های نظارتی در قالب گشت های سه نفره در طول روز به کار نظارت و بازرسی در سطح مناطق می‌پردازند و این امر به صورت روزانه از مبادی مختلف شهر آغاز می‌شود.

هراتی پیگیری امور خدمات شهری و اجرایی، رفت و روب و تنظیف معابر و شستشوی روزانه باکس های زباله و ماشین آلات، نظارت بر عملکرد پیمانکاران را از وظایف این ستاد عنوان کرد و از شهروندان محترم خواست هرگونه تخطی یا مشکلات مربوط به تنظیف معابر و خدمات شهری در حوزه پسماند را به واحد نظارت این سازمان یا سامانه ۱۳۷ گزارش دهند.