پایش و کنترل سلامت شهروندان محلات دوازده گانه منطقه۱۳
پایش و کنترل سلامت شهروندان محلات دوازده گانه منطقه۱۳

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه با بیان اینکه طرح سه شنبه های ون سلامت از ابتدای تابستان و ازسوی اداره سلامت معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ به مدت ۱۲ هفته در محلات منطقه اجرایی شد، […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه با بیان اینکه طرح سه شنبه های ون سلامت از ابتدای تابستان و ازسوی اداره سلامت معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۳ به مدت ۱۲ هفته در محلات منطقه اجرایی شد، گفت: در این طرح، سلامت شهروندان ساکن محله های دوازده‌گانه پایش و کنترل شد.

وی افزود: در مدت ۱۲ هفته، پزشک عمومی، مشاور خانواده و مشاور تغذیه در ون های سلامت، افراد را از نظر بیماری های مختلف، فشارخون، قند خون و نیز مشکلات روحی، سنجش و در صورت نیاز،   مراجعه کنندگان به مراکز درمانی ارجاع شده اند.

شهردارمنطقه۱۳ اظهار داشت: با اتمام طرح خلاقانه سه شنبه های ون سلامت و غربالگری افراد در این طرح، روند انجام درمان از سوی کارشناسان سلامت در بازه زمانی مشخصی دنبال می شود تا افرادی که با مشکلات رو به رو هستند، به مراکز درمانی ارجاع شوند.

محمد هادی علی احمدی با اشاره به احصا مشکلات مراجعه کنندگان در طرح ون سلامت یادآور شد: مشکلات مربوط به قند و فشار خون و نیز نارسایی های قلبی و عروقی از جمله مشکلاتی بود که بیشترین فراوانی را میان مراجعه کنندگان به ون های سلامت داشته است.

اجرای طرح سه شنبه‌های ون سلامت از رویدادهای خلاقانه منطقه۱۳ است که با مشارکت اداره سلامت شهرداری و مرکز بهداشت شمال شرق انجام می شود و در نظر داریم پرونده‌ای از وضعیت سلامت ساکنان محله های منطقه ۱۳ تهیه و اطلسی تدوین کنیم تا برنامه ریزی دقیق تری برای بهبود سلامت شهروندان داشته باشیم.

انتهای پیام/