معبر جنوبی ایستگاه شماره ۸ خط دو مترو تا ۱۵ اسفند بازگشایی می‌شود
معبر جنوبی ایستگاه شماره ۸ خط دو مترو تا ۱۵ اسفند بازگشایی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از بازگشایی معبر ایجاد شده در عملیات اجرایی ایستگاه شماره ۸ خط دو مترو از میدان شهدا تا میدان دانشسرا تا ۱۵ اسفند سال جاری خبر داد. به گزارش شهریار، یعقوب وحیدکیا در بازدید از ایستگاه شماره ۸ خط دو متروی تبریز […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز از بازگشایی معبر ایجاد شده در عملیات اجرایی ایستگاه شماره ۸ خط دو مترو از میدان شهدا تا میدان دانشسرا تا ۱۵ اسفند سال جاری خبر داد.

به گزارش شهریار، یعقوب وحیدکیا در بازدید از ایستگاه شماره ۸ خط دو متروی تبریز ضمن اشاره به وعده بازگشایی این معبر تا ۱۵ اسفند اظهار کرد: مجموعه سازمان حمل و نقل ریلی با توجه به اولویت‌های اجرایی پروژه مترو و با برگزاری جلسات کارگاهی و پیگیری‌های مستمر حتی در روزهای تعطیل، در تلاش است که به وعده‌های داده شده تحقق بخشد.

وی به اجرای دیوارها و سقف ایستگاه ۸ با وجود فصل سرما اشاره کرد و افزود: بازگشایی معبر برای تسهیل در تردد یکی از وظایف مهم ما به شمار می‌رود ولی مسئله مهم‌تر از آن، تداوم عملیات اجرایی ایستگاه تا تکمیل و رفع کل نواقص آن است.

وحیدکیا به موقعیت مهم ایستگاه ۸ که در امتداد برنامه‌ریزی آتی شهرداری در اجرای پیاده‌راه جمهوری قرار دارد اشاره کرد و گفت: این ایستگاه در مرکز شهر قرار گرفته و در آینده از لحاظ تعداد و تبادل مسافر در خط دو بسیار حائز اهمیت تلقی می‌شود، از این رو اکیپ‌های اجرایی با فعالیت‌های شبانه‌روزی و مستمر در تلاش هستند تا در آینده‌ای نزدیک، این ایستگاه را به اتمام برسانند.