ساماندهی کانال کرجان آخماقیه با ۱۴ میلیارد ریال اعتبار
ساماندهی کانال کرجان آخماقیه با ۱۴ میلیارد ریال اعتبار

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه۷ تبریز گفت: در راستای رفع مشکلات چندین ساله اهالی آخماقیه عملیات اصلاح و کف سازی کانال کرجان (زیر پل جهاد) واقع در انتهای خیابان آخماقیه توسط منطقه در حال اجرا است. به گزارش شهریار، محمد رشتبری اظهار کرد : تجمع زباله، نخاله و آبهای سطحی در این […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

شهردار منطقه۷ تبریز گفت: در راستای رفع مشکلات چندین ساله اهالی آخماقیه عملیات اصلاح و کف سازی کانال کرجان (زیر پل جهاد) واقع در انتهای خیابان آخماقیه توسط منطقه در حال اجرا است.

به گزارش شهریار، محمد رشتبری اظهار کرد : تجمع زباله، نخاله و آبهای سطحی در این کانال علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود می آورد که بر اساس تاکیدات لازم نسبت به تخلیه کانال و سپس ساماندهی آن اقدام می شود.

وی ادامه داد: عملیات اصلاح، مرمت و کفسازی در زیر پل جهاد به منظور پیشگیری از انتشار بوی نامطبوع و رفع مشکلات دیگر با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال آغاز شده و پیش بینی می شود با تکمیل این عملیات بخشی از مطالبات چندین ساله اهالی رفع شود.

ارتقای فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن محل زندگی و عدم تخلیه پسماندهای خانگی در این کانال می تواند از به وجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان از ایجاد آلودگی محیط زندگی جلوگیری کند.