زیرساخت‌های اجرایی طرح محدودیت ترافیکی در شهر کرج مهیا شد
زیرساخت‌های اجرایی طرح محدودیت ترافیکی در شهر کرج مهیا شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مهرداد کیانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهر کرج در خصوص اجرای محدودیت ترافیکی زوج و فرد در ماه‌های پایانی سال گفت: این طرح از ۲۳ بهمن‌ماه تا ۲۹ اسفند سال جاری از ساعت ۱۵: ۳۰ الی ۲۱ همه‌روزه […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مهرداد کیانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهر کرج در خصوص اجرای محدودیت ترافیکی زوج و فرد در ماه‌های پایانی سال گفت: این طرح از ۲۳ بهمن‌ماه تا ۲۹ اسفند سال جاری از ساعت ۱۵: ۳۰ الی ۲۱ همه‌روزه به جزء ایام تعطیل رسمی اجرایی خواهد شد.

کیانی بیان کرد: به منظور اجرای این طرح، زیر ساخت‌های لازم و آماده‌سازی سامانه‌ها و اطلاع‌رسانی در خصوص اجرای طرح محدودیت ترافیک توسط مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج فراهم شده است.

شهردار کرج عنوان کرد: همچنین در جهت آگاهی شهروندان از محدوده‌های اجرای طرح ترافیک، بنرهای اطلاع‌رسانی در مبادی ورودی محدوده‌های مورد نظرنصب‌شده است.

وی همچنین از بازبینی و کالیبره کردن دوربین‌ها و آماده‌سازی آن‌ها به‌منظور اجرای طرح از روز ۲۳ بهمن‌ماه توسط تیم‌های عملیاتی مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج خبرداد.

کیانی با اشاره به اینکه جرایم محدوده طرح ترافیک، شامل ۵۰ معبر پیرامونی ورود و خروج است، عنوان کرد: ثبت تخلف توسط ۶۵ دوربین پلاک خوان و با همکاری پلیس راهور اعمال خواهد شد.

شهردار کرج با تأکید بر اینکه هیچ‌گونه مجوزی برای تردد وسایل نقلیه شخصی به‌منظور تردد در طرح محدودیت ترافیکی صادر نخواهد شد، افزود: به‌منظور رفاه حال شهروندان ناوگان حمل‌ونقل عمومی و تاکسی‌ها بدون محدودیت می‌توانند در محدوده تردد کنند.

کیانی خاطرنشان کرد: تغییر ساعت اجرای طرح محدودیت ترافیکی ممکن است بر اساس شرایط آلودگی هوا و حجم ترافیک شهر با توجه به نزدیک شدن به پایان سال به ساعات اولیه روز تسری پیدا کند و در این راستا اطلاع‌رسانی صحیح به‌منظور آگاهی شهروندان صورت خواهد گرفت.

زیرساخت‌های اجرایی طرح محدودیت ترافیکی در شهر کرج مهیا شد

منتشر شده در تاریخ: ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۱