رییس شورای شهر از مرکز حلقه دره بازدید کرد
رییس شورای شهر از مرکز حلقه دره بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش پایگاه خبری کرج امروز  و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج در حاشیه این بازدید ضمن تبریک روز کارگر با کارگران فعال در حلقه دره گفتگو شد و مدیران ارشد شهرداری به بررسی مطالبات و تقاضای این قشر زحمت کش پرداختند. رییس شورای […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ،

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز  و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج در حاشیه این بازدید ضمن تبریک روز کارگر با کارگران فعال در حلقه دره گفتگو شد و مدیران ارشد شهرداری به بررسی مطالبات و تقاضای این قشر زحمت کش پرداختند.

رییس شورای شهر در حاشیه این بازدید تاکید کرد که به نحوه شایسته از زحمات قشر کارگری فعال در مرکز حلقه دره تقدیر خواهد شد.

گفتنی است؛ حلقه‌دره یا ارتفاعات حلقه‌در رشته‌کوه‌هایی در جنوب شهرستانهای ساوجبلاغ و نظرآباد، و در شمال شهرستان اشتهارد استان البرز هستند.

یکی از اتفاقات خوبی که ظرف یک‌سال گذشته در حلقه دره رخ داد، امحای ۸۰ درصد از شیرآبه‌های تولیدی بود که در چندین لاگن سال‌ها جای خوش کرده و بوی نامطبوعی تولید می‌کردند.

همچنین سه خط تولید کارخانه کمپوست طی اقدامات صورت گرفته در دو سال گذشته راه‌اندازی شده و به زودی گسترش فعالیت این واحد نیز رقم خواهد خورد.