حملات موشکی سپاه پاسداران مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود
حملات موشکی سپاه پاسداران مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر، به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، اعضا و مدیران اداره‌کل هسته گزینش شهرداری کرج در دیدار صمیمانه با فرماندهی محترم حوزه ۸ بسیج سرهنگ پاسدار علی‌اکبر حشم‌فیروز، به نیابت از تمامی دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پاسخ به موقع، هوشمندانه و قاطعانه این نهاد مردمی و مقدس قدردانی کردند. […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر،

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، اعضا و مدیران اداره‌کل هسته گزینش شهرداری کرج در دیدار صمیمانه با فرماندهی محترم حوزه ۸ بسیج سرهنگ پاسدار علی‌اکبر حشم‌فیروز، به نیابت از تمامی دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پاسخ به موقع، هوشمندانه و قاطعانه این نهاد مردمی و مقدس قدردانی کردند.

محمود علی‌احمدی در این دیدار با اشاره به خباثت‌های رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: حملات موشکی سپاه‌پاسداران در پاسخ به تعرضِ انجام گرفته به کنسولگری ایران در سوریه که به شهادت جمعی از فرماندهان عزیز ایران اسلامی منجر شد، مقدمه نابودی کامل این رژیم منحوس‌ خواهد بود.

مدیرکل هسته گزینش شهرداری کرج با قدردانی از اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران، گفت: استکبار جهانی از ظرفیت‌ و توانمندی‌های جمهوری اسلامی آگاه است و به خوبی ‌می‌دانند در صورت کوچکترین دست‌درازی، از سوی دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنبیه سختی خواهند شد.

حملات موشکی سپاه پاسداران مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود