انجام دو هزار متر مربع پیاده‌روسازی در محله حر
انجام دو هزار متر مربع پیاده‌روسازی در محله حر

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر، سید محمد موسوی شهردار منطقه۱۱ ضمن اعلام این خبر گفت: اجرای فاز دوم احداث مرکز محله حر به اتمام رسید و این پروژه در ایام الله دهه فجر افتتاح شد .او افزود: در اجرای پروژه احداث مرکز محله حر هدف اصلی بازپیرایی کالبد شهری  و توسعه […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر، سید محمد موسوی شهردار منطقه۱۱ ضمن اعلام این خبر گفت: اجرای فاز دوم احداث مرکز محله حر به اتمام رسید و این پروژه در ایام الله دهه فجر افتتاح شد .
او افزود: در اجرای پروژه احداث مرکز محله حر هدف اصلی بازپیرایی کالبد شهری  و توسعه فضای پیاده رو بود که طی دو فاز اجرا شد .
شهردار منطقه۱۱ تهران تصریح کرد: در پروژه احداث مرکز محله حر اقدامات متنوع حوزه عمرانی از جمله احداث۳۶۳ متر مربع کانیو جانبی؛۹۵ متر مربع نیم نهر؛ اجرای تک جدول باغچه ها به متراژ ۴۱۰ متر مربع اجرا شد .
موسوی همچنین به مرمت آسفالت در این پروژه اشاره کرد و گفت: تراش و روکش مکانیزه آسفالت در ضلع جنوبی به متراز ۱۷۵۰ متر مربع انجام شد و ۲۰۰متر مربع از پیاده راه این مسیر نیز مورد عملیات بساوایی قرارداشت .
او در انتها تصریح کرد: بیش از ۲۰۰۰متر مربع پیاده رو سازی در دو تیپ ۲و۳ نیز در مرکز محله حر انجام شد که از این میزان ۱۶۰۰متر مربع پیاده رو سازی تیپ ۲ بود و ۴۰۰متر مربع نیز پیاده رو سازی تیپ ۳ است.

انتهای پیام