آتش‌نشانی یزد به تجهیزات استاندارد نیاز دارد
آتش‌نشانی یزد به تجهیزات استاندارد نیاز دارد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار ایمنا، عزیز الله سیفی امروز _چهارشنبه بیست‌ودوم شهریورماه_ در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار کرد: با مدیریت صحیحی که شب گذشته در اطفای حریق شهرک صنعتی صورت گرفت، بدون تلفات جانی و مصدومیت حریق مهار شد. وی با بیان اینکه برخی کارکنان سازمان آتش‌نشانی […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار ایمنا، عزیز الله سیفی امروز _چهارشنبه بیست‌ودوم شهریورماه_ در صحن علنی شورای اسلامی شهر یزد اظهار کرد: با مدیریت صحیحی که شب گذشته در اطفای حریق شهرک صنعتی صورت گرفت، بدون تلفات جانی و مصدومیت حریق مهار شد.

وی با بیان اینکه برخی کارکنان سازمان آتش‌نشانی شهرداری یزد که در مرخصی بودند نیز برای کمک در اصفای حریق شهرک صنعتی حضور یافتند، افزود: تمام خودروهای آتش‌نشانی ایستگاه‌های شهرداری یزد در این عملیات به‌کارگیری شدند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن حریق اطفا شد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: تجهیزات سازمان آتش‌نشانی یزد مربوط به ۳۲ سال گذشته است و به دلیل فرسودگی ماشین‌آلات در عملیات اطفای حریق نیروهای آتش‌نشانی با مشکل مواجه است، لذا از مسئولان استان خواستار کمک به تأمین و خرید ماشین‌آلات و تجهیزات این سازمان هستم‌.