کیفیت خدمت‌رسانی و سرویس‌دهی به معلولان را افزایش می‌دهیم
کیفیت خدمت‌رسانی و سرویس‌دهی به معلولان را افزایش می‌دهیم

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمد پرورش امروز _یکشنبه دوازدهم آذر_ در حاشیه بررسی و تصویب لوایح در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در راستای تسهیل در حمل‌ونقل معلولان ۵ دستگاه ون تجهیز شده است. وی با بیان اینکه اتفاق مبارکی که رخ داده این است که […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرگزاری ایمنا، محمد پرورش امروز _یکشنبه دوازدهم آذر_ در حاشیه بررسی و تصویب لوایح در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در راستای تسهیل در حمل‌ونقل معلولان ۵ دستگاه ون تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه اتفاق مبارکی که رخ داده این است که حمل‌ونقل معلولان با ون مبتنی بر سامانه انجام می‌شود، گفت: امکان ثبت درخواست برای استفاده از این ون‌ها در خانه وجود دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: این نوع خدمت در کشور بی‌نظیر است، در گذشته در تهران این اتفاق رقم خورده بود و استفاده‌کنندگان باید ۴۸ ساعت قبل رزرو و ثبت‌نام را انجام می‌دادند، اما معلولان در شهر اصفهان برای بهره‌مندی از ون می‌توانند از ۲۴ ساعت قبل درخواست خود را ثبت کنند.

پرورش افزود: در این راستا مدیریت شهر پیشنهاد تخفیف ۷۰ درصدی را برای استفاده معلولان از ون‌های پیش‌بینی شده، ارائه و بر این اساس لایحه‌ای تنظیم و تقدیم شورای اسلامی شهر کرده است.

وی تصریح کرد: این خدمت آزمایشی است، در آغاز تعداد معلولانی که از ویلچر استفاده می‌کنند ۱۶۰۰ نفر اعلام شده بود، اما در حال حاضر این تعداد به بیش از پنج هزار نفر رسیده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: این سازمان سعی دارد بانک اطلاعاتی خوبی را از تعداد معلولان ساکن در شهر ایجاد کند تا بتوان کیفیت خدمت‌رسانی و سرویس‌دهی را افزایش داد.

به گزارش ایمنا، در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر خواستار پیگیری مدیریت شهر، برای افزایش تعداد پنج ون ویژه معلولان به ۱۰ دستگاه تا پایان سال شدند.