مراغه برای اجرای طرح ضدعفونی بلوک‌بندی شد
مراغه برای اجرای طرح ضدعفونی بلوک‌بندی شد
شهردار مراغه از بلوک‌بندی مناطق شهری برای اجرای طرح‌های پاکسازی و ضدعفونی خبرداد.

به گزارش آرمان شهر : محمدرضا احمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا، تمامی معابر فرعی و اصلی شهری در قالب ۲۰ منطقه بلوک بندی شده و برای اجرای طرح های ضدعفونی و گند زدایی از سوی گروه های مردمی، جهادی و دستگاه های اجرایی و خدمات رسان تقسیم بندی شده است.

وی ادامه داد: اجرای بلوک بندی شهری، حرکتی برای هدفمند کردن و تسریع در پاکسازی متوازن مناطق مختلف شهری است که توسط شهرداری تدوین و انجام شده است.

احمدی گفت: همچنین از ابتدای اجرای طرح پاکسازی شهری، همکاری مستمری از سوی شهرداری با گروه های جهادی، مردمی و دانشکده علوم پزشکی انجام شده و این روند نیز تداوم دارد.

وی اضافه کرد: برای این منظور، تاکنون سه هزار لیتر مایع وایتکس، ۲۰۰ لیتر آب ژاول، ۲۰۰ کیلوگرم کلر و ۱۳ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی کننده در اختیار گروه های جهخادی، مردمی و اجرایی برای گندزدایی و ضدعفونی شهر از سوی شهرداری قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به ادامه طرح ضدعفونی و گندزدایی مناطق مختلف شهرستان، مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز برای تمامی گروه های مردمی در حال تامین بوده و از این نظر مشکلی نخواهیم داشت.

احمدی افزود: نیروهای آرامستان گلشن زهرا (س) مراغه نیز با جدیت تمام و به صورت شبانه روزی و نیز با رعایت موازین بهداشتی، ارائه خدمات می کنند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.