توسعه آتی فضای سبز توسط شهرداری منطقه ۲ در ۲۷ هکتار مساحت
توسعه آتی فضای سبز توسط شهرداری منطقه ۲ در ۲۷ هکتار مساحت

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: به منظور افزایش سرانه فضاهای سبز شهری، ۲۷ هکتار به این فضاها افزوده می شود. به گزارش شهریار، موسی علی‌پور زنوزی با اعلام اینکه افزایش ۲۷ هکتاری به فضاهای سبز شهری از برنامه های آتی شهرداری منطقه ۲ محسوب می شود گفت: به منظور […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: به منظور افزایش سرانه فضاهای سبز شهری، ۲۷ هکتار به این فضاها افزوده می شود.

به گزارش شهریار، موسی علی‌پور زنوزی با اعلام اینکه افزایش ۲۷ هکتاری به فضاهای سبز شهری از برنامه های آتی شهرداری منطقه ۲ محسوب می شود گفت: به منظور توسعه سرانه فضاهای سبز شهری در راستای رفاه حال شهروندان، این منطقه قسمتی از باغات لاله را برای احداث پارک به صورت پروژه فرامنطقه ای در دست طراحی دارد که به محض اتمام طراحی، اقدام به عملیات اجرائی پارک خواهد کرد.

وی همچنین انبوهکاری در منطقه آنا خاتون را از مهمترین برنامه های آتی این منطقه برای استفاده شهروندان اعلام کرد و افزود: در همین خصوص نیز درحال رایزنی با سازمان مدیریت پسماند هستیم.

علی‌پور، انجام انبوهکاری در حوزه شهرداری منطقه ۲ را هم از دیگر برنامه های آتی توسعه فضای سبز اعلام و تصریح کرد: در آخر کوی باغچه بان و در حاشیه اتوبان شهید کسائی، انجام انبوهکاری هم از برنامه های آتی این منطقه محسوب می شود.