برگزاری سلسله جلسات توجیهی طرح «من شهردارم» با اصحاب رسانه
برگزاری سلسله جلسات توجیهی طرح «من شهردارم» با اصحاب رسانه

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶؛ مهدی بابایی مدیرروابط عمومی این منطقه اظهار کرد: در راستای استفاده از تمام پتانسیل های اطلاع رسانی به شهروندان و دست یابی به راهکارهای انگیزیش شهروندان برای شرکت در طرح من شهردارم۲، این منطقه اقدام به برگزاری جلسه با اصحاب […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶؛ مهدی بابایی مدیرروابط عمومی این منطقه اظهار کرد: در راستای استفاده از تمام پتانسیل های اطلاع رسانی به شهروندان و دست یابی به راهکارهای انگیزیش شهروندان برای شرکت در طرح من شهردارم۲، این منطقه اقدام به برگزاری جلسه با اصحاب رسانه کرد.

وی ادامه داد: اولین جلسه از این سلسله نشست ها در خبرگزاری ایرنا برگزار شد و تمامی دستاوردهای اجرای پروژه “من شهردارم۱” که سال گذشته برگزار شده بود برای مدیران این رسانه تبیین شد.

به گفته بابایی طرح “من شهردارم” یک طرح مشارکت محور برای استفاده از ظرفیت شهروندان در اداره شهر است که اتفاقاً با استقبال خوب شهروندان تهرانی نیز همراه شده است که برای دومین سال متوالی با رویکرد مشارکت پذیری و توسعه شهر از ۱۱ تا ۳۰ آذرماه شهروندان می توانند پروژه های شهری مورد نظر خود، برای اجرا را انتخاب کنند.

وی در پایان از شهروندان دعوت کرد تا با مراجعه به آدرس https://manshahrdaram.tehran.ir پروژه های مورد نظر خود را در طرح “من شهردارم ۲” انتخاب کنند.

براساس این گزارش طرح “من شهردارم” از سال گذشته در شهر تهران کلید خورد که شهرداری با اخذ نظر شهروندان تهرانی در مورد پروژه‌های محله‌ای آنها و تخصیص بودجه در بودجه سال آینده شهرداری تهران تلاش می کند مشارکت مردم در اداره شهر را جلب کند.

انتهای پیام/