بخش دندانپزشکی درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری تبریز تخصصی تر شد
بخش دندانپزشکی درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری تبریز تخصصی تر شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از حضور متخصصین دندانپزشکی در درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری تبریز خبر داد. به گزارش شهریار، محمدحسین حسن زاده با اشاره به تخصصی تر شدن بخش دندانپزشکی درمانگاه گفت: با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی در حوزه های مختلف و ارتقا رضایتمندی مراجعین، متخصصین […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز از حضور متخصصین دندانپزشکی در درمانگاه امام رضا(ع) شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدحسین حسن زاده با اشاره به تخصصی تر شدن بخش دندانپزشکی درمانگاه گفت: با هدف ارائه خدمات دندانپزشکی در حوزه های مختلف و ارتقا رضایتمندی مراجعین، متخصصین دندانپزشکی کودکان و ارتودنسی (مرتب کردن دندانها)، ایمپلنت (کاشت دندان) و جراحی لثه، پروتزهای دندانی (روکش)، جراحی فک و صورت و عصب کشی در درمانگاه امام رضا(ع) فعالیت خود را آغاز کردند.

وی افزود: در این کلینیک تعداد ۱۱ دندانپزشک مجرب در کنار تیم تخصصی بهداشت کار و دستیار دندانپزشک با استفاده از ۳ یونیت مجهز دندانپزشکی از ساعت ۹ صبح ۱۲ شب ارائه دهنده خدمات پروتز ثابت و متحرک، پریو، اندو، اطفال، ترمیم، جراحی فک و صورت، ارتودنسی و ایمپلنت هستند.

حسن زاده ادامـه داد: سعی ما این است که خدمات پیشـرفته دنـدانپزشکی را بـا راه اندازی کلینیک جامع دندانپزشکی در سطحی وسیع تر، به تعداد بیشتری از مراجعین خود ارائه دهیم.