از فرماندهان حوزه‌های بسیج ناحیه کربلا در منطقه ۴ تقدیر شد
از فرماندهان حوزه‌های بسیج ناحیه کربلا در منطقه ۴ تقدیر شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ؛ در مراسم تقدیر از بسیجیان این منطقه که ۱۲۰ نفر از فرماندهان حوزه های بسیج ناحیه کربلا و پایگاه های بسیج حضور داشتند پس از بازدید از بخش های مختلف باغ پرندگان شرکت در مراسم روضه خوانی حضرت فاطمه به […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ؛ در مراسم تقدیر از بسیجیان این منطقه که ۱۲۰ نفر از فرماندهان حوزه های بسیج ناحیه کربلا و پایگاه های بسیج حضور داشتند پس از بازدید از بخش های مختلف باغ پرندگان شرکت در مراسم روضه خوانی حضرت فاطمه به مناسبت ایام فاطمیه نیز انجام شد.

علی اصغر کمالی زاده شهردار منطقه ۴ در این مراسم ضمن اشاره به رشادت های بسیج در تمام عرصه ها و چالش های کشور به خصوص در اغتشاشات سال گذشته گفت: بسیج یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است و متعلق به تمام توده‌های مردمی است که دل در گرو انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند آن دارند.

در ادامه سرهنگ لطفعلی خانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کربلا سخنانی در رابطه با هفته بسیج ایراد کردند. سپس از همه میهمانان با اهدا لوح و هدایائی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/