پاکسازی ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر از معابر منطقه ۵
پاکسازی ۱۸ هزار و ۵۰۰ متر از معابر منطقه ۵

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، مرتضی مرادی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۵ در مورد اجرای طرح بهاران خدمت و استقبال از بهار در این منطقه گفت: هر ساله و با نزدیک شدن به ایام سال نو و […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش شهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ ، مرتضی مرادی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۵ در مورد اجرای طرح بهاران خدمت و استقبال از بهار در این منطقه گفت: هر ساله و با نزدیک شدن به ایام سال نو و فصل بهار اقدامات متنوعی برای برای بهاری شدن حال و هوای منطقه صورت می دهد.

او افزود: امسال طرح بهاران خدمت در سطح منطقه ۵ اجرایی می شود که به سه بخش اتوبان حکیم ، اتوبان همت و محلات تقسیم بندی شده که این طرح در اتوبان حکیم انجام شده و پایان یافته،برای اتوبان همت در دست اقدام است و مرحله بعد محلات در نواحی هفتگانه اجرایی می شود.

مرادی در تشریح اقدامات انجام شده گفت: رنگ آمیزی پل عابر پیاده به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع تهیه و اجرای رنگ آمیزی جداول به متراژ ۲۰۰۰۰ متر مربع از جمله این اقدامات است.

مرادی به ۳۳۰۰ متر مربع اجرای پوشاننده جداره و۴۰۰ متر مربع اجرای ماشین واتر سند بلاست اشاره کرد و افزود:۳۰۰ مترمربع تبلیغات محیطی ، ۱۲۸۰۰ مترطول لایروبی انهار روباز و بسته سطح مسیر و۱۶ متر مکعب لایروبی انهار و حوضچه های رسوب گیر ۱۶ متر مکعب تا کنون در طرح بهاران خدمت عملیاتی شده است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۵ ادامه داد: کاشت ۷۲۰ بوته گل، تهیه و کاشت ۱۰۰ اصله زیتون تلخ، ۱۰۰ اصله ابریشم مصری و ۱۰۰ اصله زرشک قرمز ، اجرای کندوکوب،واکاری، پاکسازی و نظافت به متراژ ۱۸۵۰۰ متر مربع تاکنون صورت گرفته است.

مرادی در پایان گفت: تا کنون در طرح بهاران خدمت ۷۱۰ اصله درخت و درختچه تهیه و کاشته شده است.

انتهای پیام