لزوم ایمن‌سازی معابر در اطراف مدارس پایتخت
لزوم ایمن‌سازی معابر در اطراف مدارس پایتخت

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی عباسی امروز _ یک‌شنبه بیست و ششم شهریورماه_ در یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: از شهرداری تهران در خواست می‌شود مانند سنوات گذشته اقداماتی […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی عباسی امروز _ یک‌شنبه بیست و ششم شهریورماه_ در یکصد و هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: از شهرداری تهران در خواست می‌شود مانند سنوات گذشته اقداماتی را پیرامون کمک به مدارس محروم انجام دهد.

وی با بیان اینکه امیدواریم با کمک شهرداری نیازهای اولیه مدارس رفع شود تا بتوانند آماده آغاز سال تحصیلی باشند، افزود: در حوزه ایمنی معابر اطراف مدارس لازم است که معاونت امور مناطق اقداماتی را انجام دهد.

نام زاکانی در لیست تحریم‌ها قرار گرفت

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد آقامیری نیز در این جلسه با اشاره به قرارگیری نام شهردار تهران در لیست تحریم‌ها گفت: به علیرضا زاکانی بخاطر اینکه مورد غضب انگلیس قرار گرفته و در لیست تحریم‌ها او را قرار داده‌اند تبریک عرض می‌کنم، چرا که تجربه نشان داده کسانی در لیست تحریم‌ها قرار می‌گیرند که برای منافع انقلاب و نظام جمهوری اسلامی گام برداشته‌اند.

وی با بیان اینکه قرار گرفتن نام علیرضا زاکانی در لیست تحریم‌ها نشان دهنده فعالیت مؤثر او در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و به همین علت مورد غضب قرار گرفته است، ادامه داد: اقدامات شهردار تهران در راستای رشد بوده که قابل تقدیر است و در شهر تهران هم مشهود است با اینکه فرصت کوتاه بوده اما کارهای ارزنده‌ای شروع شده است و بیش از ۱۰۰۰ پروژه عمرانی کوچک و بزرگ پایتخت فعال شده است.

ملت ایران در اوج بصیرت و آگاهی قرار دارد

پرویز سروری، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این جلسه ضمن تقدیر از بصیرت و آگاهی مردم ادامه داد: ملت ایران در اوج بصیرت و آگاهی قرار دارد و بهترین پیام به براندازان در روز گذشته، حضور گسترده مردم در مراسم‌های شهادت امام رئوف بود.

وی با بیان اینکه این افتخار بزرگی برای مدیریت شهری است که شهردار آن در لیست تحریم‌ها قرار گرفته، افزود: اما نکته قابل توجه این است که انگلیس فکر می‌کند هنوز دوران قرون وسطی است و به عنوان ارباب به دنیا نگاه می‌کند و هنوز واقعیت انقلاب اسلامی را درک نکرده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه قرار گرفتن نام شهردار تهران در لیست تحریم‌ها نمایانگر قابلیت و کارآمدی اوست، گفت: انگلیس توقع داشت شهری که توسط اغتشاشگران به آتش کشیده شده است مورد بی‌توجهی مدیران شهری باشد و آن را همانگونه رها کنند اما شورا و شهرداری انقلابی هستند و عملکرد بر اساس شاخص‌های انقلاب کدگذاری شده است.