حسین خرمجاه به عنوان سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب شد
حسین خرمجاه به عنوان سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرنگار شهر؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران طی حکمی حسین خرمجاه را به عنوان سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب کرد.  در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران» منصوب می‌شوید. امید است بر […]

به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر،

به گزارش خبرنگار شهر؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران طی حکمی حسین خرمجاه را به عنوان سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران منصوب کرد. 

در این حکم آمده است: «نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست سازمان بازنشستگی شهرداری تهران» منصوب می‌شوید. امید است بر اساس اسناد فرادست و برنامه‌های مصوب شهرداری تهران، در راستای ارتقای سطح کیفی سازمان و تسریع در انجام خدمت‌رسانی، ضمن هماهنگی با سایر اعضای هیئت‌مدیره نسبت به برنامه‌ریزی برای اطمینان از حسن اجرای امور، حفظ منافع، سرمایه، اموال سازمان و رفع موانع، همه توان و تجربه خویش را جهت تحقق چشم‌انداز« تهران؛ کلان‌شهر الگوی جهان اسلام» به‌کارگیرید. توفیقات روزافزون جناب‌عالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند منان مسألت می‌نمایم.»

انتهای پیام/