افتتاح سومین پایگاه بهداشت در منطقه سه تهران
افتتاح سومین پایگاه بهداشت در منطقه سه تهران
به منظور پیشگیری از بیماریها و ارتقای سطح سلامت شهروندان و مقابله با همه گیری ویروس کرونا، سومین پایگاه بهداشت منطقه سه با همکاری اداره سلامت حوزه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری این منطقه و با ارائه خدمات رایگان، در محله سید خندان افتتاح و راه اندازی شد.

پایگاه خبری آرمانشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، منصور دویده رئیس اداره سلامت منطقه با اعلام این خبر گفت : شهروندان با مراجعه و یا تماس با این پایگاه می توانند از مشاوره و اطلاع رسانی در خصوص بیماری کووید ۱۹ بهره مند شوند و در صورت وجود علائم و مشکلات احتمالی به مراکز درمانی وزارت بهداشت معرفی می شوند.
دویده در ادامه به سایر خدمات رایگان این مرکز اشاره کرد و افزود : ویزیت بیماریهای زنان، مامایی و سالمندان ، کنترل فشار خون و قند خون خانم ها و آقایان،واکسیناسیون در تمام مقاطع سنی ، مشاوره تغذیه، بیماریهای اعصاب و روان و انجام تست بیماریهای ویژه زنان از جمله این خدمات است .
وی همچنین ارائه مکمل های رایگان به شهروندان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این پایگاه عنوان کرد و افزود: مشاوره در زمینه ی مراقبت و سلامت کودکان، مادران و سالمندان و ارائه مکمل های آهن و ویتامین های مورد نیاز این گروه ها در این مراکز به صورت رایگان به شهروندان ارائه می شود.
شایان ذکر است این مرکز در سید خندان، میدان کتابی ، جنب پل پرستو سرای محله سید خندان واقع شده است و شهروندان می توانند با همراه داشتن کد ملی در ساعات اداری به این مرکز مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۳۹۴ تماس بگیرند.