۳۵ کیلومتر از معابر شهرکرد خط‌کشی شد
۳۵ کیلومتر از معابر شهرکرد خط‌کشی شد
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: در راستای ساماندهی ترافیک معابر سطح شهر 35 کیلومتر خط‌کشی محوری در شهرکرد انجام شد.

عبدالصادق نجفی اظهارداشت: با عنایت به افزایش روز افزون وسایط نقلیه و افزایش حجم ترافیک در معابر درون شهری و ساماندهی ترافیک و تعین مسیر عبور خودروها و جلوگیری از بروز تصادفات و اختلال در حرکت خودروها، واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری اقدام به خط‌کشی محوری ۳۵ کیلومتر از معابر سطح شهر نموده است.

وی افزود: خط‌کشی محوری معابر سطح شهر با رنگ ترافیکی و با رعایت قوانین خط‌کشی به صورت شبانه‌روزی به صورت ممتد و منقطع انجام شد.

سرپرست شهرداری شهرکرد بیان کرد: در حال حاضر بلوار کاشانی، بلوار آزادی و بخشی از معابر ناحیه غرب با اعتباری بالغ‌بر ۳ میلیارد ریال خط‌کشی شده است.

نجفی ادامه داد: نظم بخشی ترافیکی و فراهم آوردن محوری قابل رویت در طول شبانه‌روز، تسهیل در امر عبور و مرور رانندگان و زیباسازی معابر سطح شهر از اهداف اجرایی این اقدامات بوده است.

وی با بیان اینکه روند انجام عملیات خط‌کشی ترافیکی در سطح معابر شهر تداوم خواهد یافت و تمامی معابری که نیاز به این عملیات دارند براساس برنامه زمان‌بندی شده خط کشی خواهند شد، گفت: از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان محترم در طول انجام خط‌کشی تشکر و قدردانی نموده و از رانندگان عزیز تقاضا دارد با حرکت در بین خطوط و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سهم خودشان را در کاهش تصادفات ایفا کنند.

  • نویسنده : آرمانشهر چهارمحال و بختیاری/سما عسگری