پروژه های لوله گذاری آبهای سطحی در منطقه سه شهرداری در حال انجام است
پروژه های لوله گذاری آبهای سطحی در منطقه سه شهرداری در حال انجام است
شهردار منطقه سه شیراز گفت: پروژه های لوله گذاری آبهای سطحی در منطقه سه شهرداری شیراز با 20 میلیارد ریال در حال انجام است.

🔰 شهردار منطقه سه شیراز از ادامه و اجرای پروژه های لوله گذاری هدایت آبهای سطحی در منطقه سه شهرداری خبر داد و گفت: این عملیات در حال حاضر در ضلع غربی بلوار امام رضا (ع) حدفاصل دروازه قران تا رستوران شمس العماره در دست اجرا است.

مهندس کریم شکوهیان افزود: پروژه لوله گذاری کوچه ۵ خیابان تلاش شهرک رکن آباد به طول یک کیلومتر به اتمام رسیده و پس از اتمام این عملیات، بلافاصله لوله گذاری آبهای سطحی بلوار امام رضا(ع) حدفاصل دروازه قرآن تا رستوران شمس العماره را در دستور کار برای اجرا قرار دادیم که این عملیات نیز شامل ۵۰۰ متر لوله گذاری با لوله سایز ۱۰۰۰ بتنی است.

وی هزینه اجرای این پروژه را حدود ۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: هدایت سیلابهای احتمالی و آبهای سطحی سرازیری از دامنه کوه به لوله های هدایت آبهای سطحی و جلوگیری از ورود آبهای ناشی از بارندگی به معبر اصلی، از اهداف لوله گذاری در ورودی شهر از سمت دروازه قرآن به شمار می روند.

💠 گفتنی است عملیات لوله گذاری هدایت آبهای سطحی در حالی در منطقه سه شهرداری در دست اجرا می باشد که سال گذشته نیز حدود ۸۰۰۰ متر طول لوله گذاری از نوع بتنی و کاروگیت در سطح این منطقه از شهرداری اجرا شده بود.

  • نویسنده : مریم شمالیان